Home / اخبار / استراتژی جدید سونی در اهمیت دادن به بازی های موبایلی همه را غافلگیر خواهد کرد؟

استراتژی جدید سونی در اهمیت دادن به بازی های موبایلی همه را غافلگیر خواهد کرد؟

گرچه همه ی توجه ها به PAX در آخر این هفته جلب شده است، اما در ۲۰۱۶ IFA نیز اتفاقی جالب در حال روی دادن است. مدیر عامل سونی، کاز هیرای، در برلین اعلام کرد که کمپانی برنامه هایی جدید برای بازار موبایلش دارد. c برنامه هایی با محوریت بازی های موبایلی! آیا استراتژی جدید سونی در اهمیت دادن به بازی های موبایلی همه را غافلگیر خواهد کرد؟

طبق گزارش Financial Times سونی که یکی از غول های زمینه ی لوازم الکترونیک محسوب می شود، قرار است قدمی غول آسا و با جدیت هرچه تمام تر در راستای بازی های موبایلی بردارد. دلیل این تصمیم؟ پوکمون گو!

هیرای در صحبت با Madhumita Murgia، گزارشگر Financial Times گفت: “پوکمون گو حقیقتا قدرت متحول کردن بازی ها را دارد. من به معنای واقعی کلمه و به طور قابل مشاهده ای به قدرت این بازی اعتقاد دارم. پوکمون گو توانست مسیر راه رفتن مردم را تغییر دهد!

استراتژی جدید سونی در اهمیت دادن به بازی های موبایلیاستراتژی جدید سونی در اهمیت دادن به بازی های موبایلی

پیکاچو و استراتژی های سونی

گرچه ممکن است شدت علاقه به پوکمون گو متزلزل شده باشد، اما موفقیت بازی در این تابستان کاملا انکار ناپذیر است. کسب ۴۴۰ میلیون دلار در تنها دو ماه و توسط یک بازی رایگان این حق را به ما می دهد که این بازی رایگان را یک “پدیده” بنامیم.

استراتژی جدید سونی در اهمیت دادن به بازی های موبایلی چقدر می تواند هیجان انگیز باشد؟

رویداد سپتامبر سونی تنها سه روز با ما فاصله دارد. پس از اظهارات هیرای در رابطه با استراتژی جدید کمپانی برای اهمیت دادن به بازی های موبایلی، بسیاری منتظر این رویداد هستند. آیا سونی گوشی یا گوشی هایی با تمرکز جدی بر بازی ارائه خواهد کرد؟

اگر محصولی در این راستا ارائه شود احتمالا از طرف ForwardWorks خواهد بود. این کمپانی یک شرکت تابعه است که سونی در ابتدای امسال راه اندازی کرد. هدف راه اندازی این شرکت تمرکز کامل بر بازار موبایل بود. هم چنین سونی قصد دارد ویژگی های محبوب پلی استیشن را به دیوایس های هوشمند منتقل کند.

این که سونی تصمیم گرفته بهای بیشتری به بازی ها ی موبایلی بدهد قطعا در فروش آینده ی دیوایس هایش تاثیرگذار خواهد بود. اما سوال اول این است که آیا تعداد گیمرها برای مثبت بودن این تاثیر کافی ست؟ و سوال بعد این که آیا تمرکز بر روی یک بازی خاص می تواند موفقیت در پی داشه باشد؟

 

About زهرا ایمن

زهرا در رشته‌ی فناوری اطلاعات دانش آموخته و علاقه زیادی به برنامه نویسی و گذری بر اخبار روز دنیای آی تی دارد. وی مقالات از این دست را زیاد دنبال میکند و با شما به اشتراک میگذارد .

Check Also

پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز ویستا

پایان پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز ویستا

پایان پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز ویستا ماه آینده پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز ویستا برخی از …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE