Home / اخبار / استفاده از اسکایپ بدون ایجاد حساب کاربری

استفاده از اسکایپ بدون ایجاد حساب کاربری

امروز در مودم ها در باره قابلیت جدیدی که مایکروسافت به اسکایپ افزوده است برایتان توضیح میدهیم.با مودمها همراه باشید.

 

skype-whitout-useraccount-logo

 

مایکروسافت قابلیت جدیدی به اسکایپ افزوده است که شما بدون ایجاد حساب کاربری به صورت مهمان “Guest” قادر خواهید بود از سرویس‌های مختلف اسکایپ استفاده کنید و به گفتگو بپردازید.
با استفاده از این ویژگی شما میتوانید از گفتگوی گروهی و نفر به نفر تماس صوتی/تصویری، به اشتراک‌گذاری صفحه‌نمایش و یا حتی انتقال فایل استفاده کنید. علاوه بر این، میتوانید تا ۳۰۰ نفر را برای گفتگو دعوت کنید و یا اینکه با ۲۵ نفر مکالمه صوتی یا تصویری گروهی داشته باشد. مکالمات اینچنینی برای مدت ۲۴ ساعت در دسترس هستند.

برای استفاده از این ویژگی به وب‌سایت Skype.com مراجعه کنید . گزینه Start Conversation را انتخاب کنید. بعد از واردکردن جزئیات، لینکی در اختیار شما قرار میگیرد.
با به‌اشتراک‌گذاری این لینک با دوستان و افراد خانواده و یا حتی ارسال آن از طریق ایمیل و شبکه‌های اجتماعی، دیگران هم با کلیک کردن روی این لینک می‌توانند در مکالمه با شما شرکت کنند.
با مودمها همراه باشید.

About زهرا ایمن

زهرا در رشته‌ی فناوری اطلاعات دانش آموخته و علاقه زیادی به برنامه نویسی و گذری بر اخبار روز دنیای آی تی دارد. وی مقالات از این دست را زیاد دنبال میکند و با شما به اشتراک میگذارد .

Check Also

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

قابلیت کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب در ویندوز 10 کار کردن با اپلیکیشن …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE