Home / اخبار / استودیو سازنده SOMA در حال کار بر روی اولین بازی غیر ترسناک خود است

استودیو سازنده SOMA در حال کار بر روی اولین بازی غیر ترسناک خود است

استودیو بازی سازی SOMA، به نظر می‌رسد پس از ساخت دو بازی Amnesia: The Dark Descent و SOMA در حال کار بر روی پروژه‌ای جدید است. نکته جالب اینجا است که این پروژه جدید اولین بازی غیر ترسناک آن‌ها خواهد بود.

طبق مصاحبه اخیر توماس گریپ، کارگردان استودیو فریکشینال گیمز، وی اعلام کرده که تیم‌اش در حال کار بر روی دو پروژه جدید هستند. یکی از این پروژه‌ها در سبک ترسناک بوده و دیگری خیر. وی در این باره می‌گوید:

ما می‌خواهیم حوزه فعالت خود را گسترش دهیم. قطعا هدف ما این نیست که شما فقط با بازی‌های ترسناک ما را به یاد بیاورید. همچنین هنوز سبک بازی جدید خود را به طور کامل انتخاب نکرده‌ایم. حقایق ناراحت کننده در مورد جهان هستی و ادغام آن با تجربیات شخصی موردی است که ما در حال حاضر به آن فکر می‌کنیم.

این استودیو همیشه با بازخوردهای مخاطبین‌اش پس از ساخت بازی‌های خود مواجه بوده است. هنگامی که SOMA ساخته شد خیلی‌ها ناراحت بودند که چرا نسبت به Amnesia: The Dark Descent از گیم‌پلی کمتری برخوردار است و نمی‌توان اسم «بازی» را بر روی آن گذاشت. با این حال تیم سازنده قصد دارد تا بتواند موفقیت Amnesia را با شکل و شمایلی جدید بار دیگر تکرار کنند.

 

با مودمها همراه باشید

 

About زهرا ایمن

زهرا در رشته‌ی فناوری اطلاعات دانش آموخته و علاقه زیادی به برنامه نویسی و گذری بر اخبار روز دنیای آی تی دارد. وی مقالات از این دست را زیاد دنبال میکند و با شما به اشتراک میگذارد .

Check Also

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

قابلیت کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب در ویندوز 10 کار کردن با اپلیکیشن …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE