Home / اخبار / بخش مبادلات به همراه پوکمون های جدید در بازی Pokemon GO

بخش مبادلات به همراه پوکمون های جدید در بازی Pokemon GO

 

در جریان برگزاری کامیک کان ۲۰۱۶ در شهر سن‌دیگو، سازنده‌ی Pokemon GO به جزئیات تازه‌ای از این بازی پرطرفدار اشاره کرد. جان هانکه، مدیرعامل نیانتیک لبز، گفت که تیم او در تلاش هستند تا قابلیت‌هایی مانند سفارشی‌سازی PokeStopها و همین‌طور بخش خرید و فروش را به پوکمون گو اضافه کنند. او خاطرنشان کرد که تعدادی از پوکمون‌های کمیاب هنوز در بازی ظاهر نشده‌اند و تا چندی دیگر نظاره‌گر پدیدار شدن آن‌ها خواهیم بود. ضمناً آن‌طور که از صحبت‌های وی برمی‌آید، طرفداران بازی طی ماه‌ها یا سال‌های آینده خواهند توانست نسل بعدی پوکمون‌ها را هم در آن پیدا کنند.

هانکه تأیید کرد که بخش داد و ستد بازی هم‌اکنون در حال توسعه است؛ اما به تاریخ آماده شدن آن اشاره‌ای نکرد.

پررنگ‌تر شدن گروه‌بندی سه‌گانه‌ی Pokemon GO مورد دیگری بود که مدیرعامل نیانتیک لبز در نمایشگاه به آن اشاره کرد. او گفت که بازیکنان احتمالاً به‌زودی خبر جدیدی را خواهند شنید که ظاهراً به ویژگی‌های خاص تیم‌های آبی، زرد و قرمز مربوط می‌شود. همچنین رهبران تیم‌ها، که به‌تازگی از آن‌ها رونمایی شده است، تا مدتی دیگر پیشنهاداتی را در اختیار بازیکنان گروه‌شان قرار خواهند داد تا به آن‌ها در بازی کردن کمک کنند.

هانکه ضمناً گفت که بازیکنان در آینده خواهند توانست بعضی از PokeStopهای بازی را به مراکزی به نام Pokemon Center تبدیل کنند. در مراکز فوق، کاربران این امکان را خواهند داشت تا پوکمون‌های‌شان را شفا دهند. در این میان، نیانتیک لبز تصمیم دارد تا امکان سفارشی‌سازی PokeStopها را برای طرفداران فراهم کند؛ به‌شکلی که آن‌ها بتوانند با استفاده از آیتم‌های خاص تغییراتی را در عملکرد PokeStop ایجاد کنند. هانکه همچنین خاطرنشان کرد که بازیکنان هنوز بسیاری از Easter eggهای درون پوکمون گو را پیدا نکرده‌اند.

با مودمها همراه باشید

About زهرا ایمن

زهرا در رشته‌ی فناوری اطلاعات دانش آموخته و علاقه زیادی به برنامه نویسی و گذری بر اخبار روز دنیای آی تی دارد. وی مقالات از این دست را زیاد دنبال میکند و با شما به اشتراک میگذارد .

Check Also

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

قابلیت کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب در ویندوز 10 کار کردن با اپلیکیشن …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE