Home / اخبار / تصاویر جدیدی از فصل جدید سریال Prison Break

تصاویر جدیدی از فصل جدید سریال Prison Break

به تازگی تصاویر جدیدی از فصل جدید سریال «فرار از زندان» (Prison Break) منتشر شده‌اند که در آن‌ها می‌توان شخصیت‌های فیلم را مشاهده کرد.

 

پخش سریال «فرار از زندان» با بازی دامینیک پرسل، ونتورت میلر و سارا وین کالیز در سال ۲۰۰۵ شروع شد و به مدت چهار فصل ادامه پیدا کرد و تبدیل به یکی از بهترین سریال‌های تلویزیونی شد. حالا نیز قرار است یک فصل ۹ قسمتی از این سریال با بازیگران قبلی مجموعه در ابتدای سال ۲۰۱۷ پخش شود.

نشانه‌هایی پیدا می‌شوند که خبر از زنده بودن «مایکل» می‌دهند و «سارا» به همراه «لینکلن» شروع به طرح نقشه بزرگ‌ترین فرار از زندان می‌کنند. همچنین «تی بگ»، «سی نوت» و «سوکره» نیز برای کمک به آن‌ها باز خواهند گشت.

prison break

prison break

prison break

prison break

prison break

تصویر جدید سریال توسط اینترتینمنت ویکلی منتشر شده و در آن می‌توان «سارا» را در حال بحث با «لینکلن» مشاهده کرد و به نظر می‌رسد «سارا» شوکه شده باشد. هفت سال از قربانی شدن «مایکل» گذشته است و فهمیدن اینکه وی هنوز زنده است ممکن است مسائل قدیمی را دوباره مطرح کند. با توجه به اولین تریلر مجموعه، به نظر می‌رسد «مایکل» در زندانی در شرق میانی زندانی شده است.

البته اینطور که به نظر می‌رسد مدت زیادی است که مکان «مایکل» مخفی است و به نظر می‌رسد زندان‌بان‌های وی از لو رفتن این اطلاعات ناراضی هستند. کشف «لینکلن» قطعا وی و «سارا» را در خطر قرار خواهد داد. همچنین تصاویری از استوری بوردهای فیلم منتشر شده‌اند که تعقیب و گریزی با ماشین در قسمت اول سریال را نشان می‌دهد. ما در این استوری بوردها «لینکلن» را می‌بینیم که از دست آنتاگونیست‌های سریال فرار می‌کند. پاول شورینگ به اینترتینمنت ویکلی گفته:

«فرار از زندان» در بهار ۲۰۱۷ پخش خواهد شد.

 

با مودمها همراه باشید

منبع: Screenrant

About wolverine

Check Also

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

قابلیت کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب در ویندوز 10 کار کردن با اپلیکیشن …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE