Home / اخبار / صدرنشینی غیر منتظره بازی Grand Theft Auto V

صدرنشینی غیر منتظره بازی Grand Theft Auto V

 

بنا به گزارش وب‌سایت چارت ترک که وظیفه انتشار آمار فروش بازی‌ها در انگلستان را بر عهده دارد این هفته پنجمین قسمت از مجموعه GTA، با ۳۱ درصد رشد فروش مواجه شد و توانست صدرنشین جدول هفتگی انگلستان شود. این بازی پس از انتشارش، بیش از ۱۵۰ بار در جدول پرفروش‌های انگلستان قرار گرفته است. صدرنشینی Grand Theft Auto 5 در این هفته، نهمین باری بود که ساخته راک‌استار توانست این مقام را به دست آورد.

در مکان دوم جدول این هفته، بازی Uncharted 4: A Theif’s End قرار گرفت و با فاصله بسیار کمی رقابت را به جی‌تی‌ای واگذار کرد. صدرنشین ۵ هفته گذشته یعنی Lego Star Wars: The Force Awakens، این هفته با دو پله سقوط به مکان سوم دست پیدا کرد. جدیدترین ساخته بلیزارد یعنی Overwatch، این هفته ۱۳ درصد افزایش فروش داشت و توانست با یک پله صعود،‌ مکان چهارم را از آن خود کند. چهارم شدن Overwatch، به این معنی بود که جایگاه چهارم هفته گذشته یعنی FIFA 16، یک پله سقوط کرد و به جایگاه پنجم رضایت داد.

دو مکان ششم و هفتم هفته قبل نیز جایگاه خود را با یکدیگر عوض کردند و به این ترتیب Rocket League توانست با یک پله صعود مکان Doom را در جدول تصاحب کند و در نتیجه Doom با یک پله سقوط نسبت به هفته گذشته،‌ به مکان هفتم سقوط کرد.

مکان هشتم جدول منتهی به ‍۱۶ مرداد، تغییری به خود ندید و به سان هفته گذشته، بازی Call of Duty: Black Ops 3 جایگاه هفته پیش خود را حفظ کرد. دو جایگاه نهم و دَهم جدول این هفته هم دوباره در اختیار دو بازی تکراری قرار گرفتند و فقط جایگاه خود را با هم عوض کردند. مکان نهم در اختیار بازی انحصاری پلی‌استیشن ۴ یعنی Ratchet and Clank قرار گرفت و در طرف دیگر Minecraft Xbox Edition با یک پله سقوط به مکان دهم رضایت داد.

 

 

About wolverine

Check Also

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

قابلیت کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب در ویندوز 10 کار کردن با اپلیکیشن …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE