Home / آموزش / فرستنده پیامکهای ناخواسته را بلاک کنید

فرستنده پیامکهای ناخواسته را بلاک کنید

حتما شما هم از آن دسته افرادی هستید که روزانه پیامک های بیشمار نا خواسته ای مانند پیامک های تبلیغاتی برایتان ارسال میشود و حجم انبود این پیامک ها شما را آزار میدهد. امروز در مودمها به شما ترفندی آموزش میدهیم تا با استفاده از این ترفند بتوانید فرستنده ی این پیامک های ناخواسته را بلاک کنید با مودمها همراه باشید.

 

the-trick-to-block-unwanted-sms-transmitters

کاربران اندرویدی میتوانند از برنامه های مختلفی استفاده کنند تا این پیامک ها به فولدری جداگانه ارسال شوند و در صورت تمایل اگر خواستتد بعدا این پیام ها را چک و بررسی کنند اما در مورد کاربران آیفون

 

در آی او اس ۹ آن پیامک را از طریق Messages app بازکنید و بعد Details را در سمت راست بالای صفحه انتخاب کنید، در ادامه اگر تنها می‌خواهید نوتیفیکیشن‌های فرستنده‌ خاصی را متوقف کنید و نمی‌خواهید به‌کلی آن را بلاک کنید باید دکمه Do Not Disturb را انتخاب کنید، تا نوتیفیکیشن‌‌‌های ارسال‌شده توسط آن بی‌صدا شوند اما همچنان پیامک‌ها به شما برسند. اگر هم می‌خواهید تا آن فرستنده را کاملا بلاک کنید تا هیچ پیامکی از او به شما نرسد دکمه i را لمس کنید و به پایین بروید و گزینه Block this Caller را انتخاب کنید. با این روش هیچ پیامکی از سوی آن فرستنده به شما نخواهد رسید. برای بلاک کردن هر شماره باید یک‌بار این مراحل را انجام دهید.
اگر هم میخواهید در آی او اس ۹ فرستنده‌ای را آن‌بلاک کنید باید به تنظیمات بروید و گزینه Phone را انتخاب کرده و بعد Blocked را لمس کنید، هر شماره‌ای را که می‌خواهید آن‌بلاک کنید را پیداکرده و در سمت چپ دکمه قرمزرنگ Unblock را بزنید.
بدین ترتیب از این به بعد پیامک‌های آن فرستنده به شما خواهند رسید.

در آی او اس ۱۰ باید متن اسپم را در Messages app باز کنید.سپس آیکون i را در سمت راست بالای صفحه لمس کنید، روی نام فرستنده ضربه زده و در مرحله بعد Details را انتخاب کنید، در ادامه عبارت Block this Caller و در آخر Block contact را لمس کنید. با این روش می‌توانید فرستنده پیامک‌های اسپم را بلاک کنید. برای اینکه فرستنده‌ای را از بلاک دربیاورید و به‌اصطلاح آن‌بلاک کنید هم باید به تنظیمات بروید و Call Blocking & Identification را انتخاب کنید سپس روی گزینه edit ضربه زده و بعد هم در سمت چپ هر شماره‌ای که می‌خواهید آن‌بلاک‌اش کنید، دکمه قرمزرنگ را لمس کنید تا آن را از بلاک دربیاورید.

 

با مودمها همراه باشید

About زهرا ایمن

زهرا در رشته‌ی فناوری اطلاعات دانش آموخته و علاقه زیادی به برنامه نویسی و گذری بر اخبار روز دنیای آی تی دارد. وی مقالات از این دست را زیاد دنبال میکند و با شما به اشتراک میگذارد .

Check Also

کلیدهای میان‌بر در تلگرام دسکتاپ

کلیدهای میان‌بر در تلگرام دسکتاپ

کلیدهای میان‌بر در تلگرام دسکتاپ را بشناسید در این مقاله از مودمها قصد داریم کلیدهای …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE