Home / اخبار / قسمت چهارم فیلم Star Trek

قسمت چهارم فیلم Star Trek

 

چند روز تا اکران فیلم پیشتازان فضا: فراتر (Star Trek Beyond) بیشتر باقی نمانده است. کمپانی پارامونت پیکچرز ساخت ادامه این فیلم را تایید و اعلام کرد یکی از شخصیت‌هایی که اولین بار در قسمت اول این مجموعه که در سال ۲۰۰۹ اکران و حضور داشت، در این قسمت باز خواهد گشت.  کریس همسورث، که نقش پدر جیمز کرک با بازی کریس پاین را که در اولین فیلم از مجموعه بازسازی Star Trek که در اتفاقات شروع فیلم او را در سفینه کلوین مشاهده کردیم، را بازی کرده است، برای بازی در نقش جورج کرک در قسمت چهارم به این فیلم باز می‌گردد. تاکنون کارگردان این قسمت مشخص و اعلام نشده است، اما کار نوشتن فیلمنامه قسمت چهارم بر عهده جان دی. پین و پاتریک مک‌کی خواهد بود.

روبرتو اورکی که کار نوشتن فیلمنامه دو قسمت اول مجموعه Star Trek را بر عهده داشت، در ابتدا کار نوشتن فیلمنامه را بر عهده داشت، اما وی پس از مدتی این پروژه را ترک کرد. پس از آن داگ جونگ با همکاری سایمون پگ کار نوشتن فیلمنامه فیلم Star Trek Beyond  را بر عهده گرفتند. جی‌. جی. آبرامز که کارگردانی دو قسمت اول این مجموعه یعنی پیشتازان فضا (Star Trek) و پیشتازان فضا: به سوی تاریکی (Star Trek Into Darkness)، را بر عهده داشته است به همراه لیندزی وبر از کمپانی بد ربات، تهیه کنندگان قسمت چهارم این فیلم خواهند بود. این دو پیش از این نیز به عنوان تهیه کننده در فیلم Star Trek Beyond حضور داشته‌اند. پاین بار دیگر در نقش کاپیتان جیمز کرک در این قسمت بازی خواهد کرد و انتظار می‌رود دیگر بازیگران اصلی این مجموعه نیز در این قسمت حضور داشته باشند، هرچند تاکنون حضور بازیگر دیگری تایید نشده است.

 

فیلم Star Trek Beyond در تاریخ ۲۲ جولای ۲۰۱۶ (۱ مرداد ۱۳۹۵) اکران خواهد شد.

 

About زهرا ایمن

زهرا در رشته‌ی فناوری اطلاعات دانش آموخته و علاقه زیادی به برنامه نویسی و گذری بر اخبار روز دنیای آی تی دارد. وی مقالات از این دست را زیاد دنبال میکند و با شما به اشتراک میگذارد .

Check Also

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

قابلیت کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب در ویندوز 10 کار کردن با اپلیکیشن …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE