Home / اخبار / ماینکرفت و هدست واقعیت مجازی آکیلس ریفت

ماینکرفت و هدست واقعیت مجازی آکیلس ریفت

با وجود این که حدود چندین ماه از انتشار ماینکرفت برای Gear VR می گذرد اما دارندگان آکیلس ریفت مدت هاست که منتظر تجربه این عنوان با هدست های واقعیت مجازی هستند. اکنون بر اساس گفته مایکروسافت، امروز انتظارات به پایان رسیده و کسانی که آکیلس ریفت دارند هم می توانند تجربه ای واقعیت مجازی از ماینکرفت روی ویندوز ۱۰ داشته باشند.

این قابلیت با آپدیت جدید ورژن ویندوز ۱۰ بازی امکان پذیر شده است. جدا از حضور تمامی ویژگی هایی که پیشتر برای هدست Gear VR انتشار یافته، آخرین بروزرسانی ماینکرفت قابلیت های جدیدتری هم اضافه کرده تا بازیکن ها تجربه ای راحت تر از تکنولوژی واقعیت مجازی داشته باشند.

از این به بعد می توانید با موس و کیبورد هم به انجام بازی نشسته یا با کنترلر به ماجراجویی بپردازید. همچنین به واسطه بروزرسانی جدید ماینکرفت، قابلیت گرافیکی MSAA به ماینکرفت اضافه شده تا لبه های آبجکت ها بهبود کیفیتی داشته باشند. بنابراین هنگام استفاده از هدست و تماشای محیط بازی احساس ناراحتی نخواهید کرد.

نکته جالب اینجاست می توانید یک اتاق مجازی [همانند دنیای واقعی] مشابه جهان ماینکرفت هم ساخته و آنجا به تجربه خود ادامه دهید. مایکروسافت سال ۲۰۱۴ استودیو موجانگ، سازنده بازی مورد بحث، را با قیمت ۲٫۵ میلیارد دلار خریداری کرد. بد نیست بدانید ماینکرفت هم اکنون بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه فروخته و گزارشات نشان می دهند روزانه ۱۰ هزار نسخه از این عنوان به فروش می رسد

About زهرا ایمن

زهرا در رشته‌ی فناوری اطلاعات دانش آموخته و علاقه زیادی به برنامه نویسی و گذری بر اخبار روز دنیای آی تی دارد. وی مقالات از این دست را زیاد دنبال میکند و با شما به اشتراک میگذارد .

Check Also

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

قابلیت کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب در ویندوز 10 کار کردن با اپلیکیشن …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE