Home / اخبار / مدارس هوشمند خورشیدی سامسونگ

مدارس هوشمند خورشیدی سامسونگ

تاکنون سامسونگ بیش از ۱۰۰۰ مدرسه ی هوشمند خورشیدی در جهان تولید کرده است برای ادامه ی این مطلب با مودمها همراه باشید.

 

samsung-schools-logo

کلاسهای این مدارس مجهز به تبلت ونمایشگرهای حرفه ای هوشمند سامسونگ (Smart signage) ,تخته های هوشمند اینترنت پرسرعت و در کل تکنولوژی کامل میباشد. ساخت این مدارس ادامه داشتند تا زمانی که سامسونگ تصمیم داشت اینگونه مدارس خود را در کشور آفریقا تاسیس کند اما با مشکلی روبرو شد.

تنها۲۵در صد از قسمت روستاهای این کشور به برق متصل هستند و مدرسه چه هوشمند و چه غیر هوشمندبدون برق ارزشی ندارد.اینگونه شد که سامسونگ فکر پنل های خورشیدی افتاد. با استفاده از این پنل‌ها کلاس‌های درس خورشیدی مناسب با آن منطقه ایجاد شد که انرژی مورد نیاز برای دستگاه‌های الکتریکی آن توسط نور آفتاب تامین می‌شد.این نوع مدرسه در ابتدا سال۲۰۱۱ ساخته شد و پس از موفقیتش ۱۵ مدرسه ی دیگر با پنل خورشیدی در افریقا ساخته شد.

این مدارس همچنان در حال توسعه است. حتی برای افزایش آنها سامسونگ کمپینی راه انداخته که نام این کمپین Walkthon میباشد. این مدارس سال پیش در انجمن یونسکو به نمایش در آمد.
با مودمها همراه باشید.

About زهرا ایمن

زهرا در رشته‌ی فناوری اطلاعات دانش آموخته و علاقه زیادی به برنامه نویسی و گذری بر اخبار روز دنیای آی تی دارد. وی مقالات از این دست را زیاد دنبال میکند و با شما به اشتراک میگذارد .

Check Also

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

قابلیت کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب در ویندوز 10 کار کردن با اپلیکیشن …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE