سپتامبر 27, 2020
آموزش ترفند

نصب بازیهای دیتا دار

حتما شما هم با نصب بازی های دیتا دار مشکل دارید .برای یافتن پردازنده ی مورد نیاز آنها فایلهای نصبی زیادی که دارند حتما شمارا سردر گم کرده اند امروز مودمها نحوه ی نصب این بازی ها را به شما آموزش میدهد. با مودمها همراه باشید.

game_data-logo

 

بعضی از بازی ها فایل های نصبی زیادی دارند که باید نسبت به پردازنده دانلود شوند، به طور مثال فایل نصبی بازی مورتال کامبت ایکس برای پردازنده های adreno، mali، powervr، tegra وچود دارد. شما باید مدل گوشی خودتان را در گوگل جست و جو کنید یا نرم افزار هایی مانند cpu z را نصب کنید تا پردازنده گوشی مشخص شود. به طور مثال اگر پردازنده گوشی شما mali بود فایل نصبی و دیتا mali را از بین بقیه انتخاب و دانلود کنید.
پس از بررسی سخت افزار حالا نوبت فایل دیتا است به سراغ آن بروید و اگر فشرده بود آن را از حالت zip در آورید

مسیر دیتا همیشه در پوشه ی Android در حافظه داخلی گوشی شما است که داخل این پوشه، دو پوشه دیگر به نام data و Obb وجود دارد.
برای این که نوع دیتا را تشخیص دهید و بفهمید در کدام پوشه انتقال دهید وارد پوشه دیتا دانلود شده بروید و پسوند فایل را چک کنید.

اگر فایل با پسوند .obb وجود داشت، دیتا را در مسیر sd:Android/obb انتقال بدهید و اگر با پسوند های مختلف بود، باید دیتا را به مسیر sd:Android/data انتقال بدهید.

به این ۳ نکته توجه کنید :
نکته۱: دیتای بعضی از بازی های اندرویدی در حافظه جانبی (sd card) قابل شناسایی نیستند سعی کنید دیتا را در حافظه اصلی گوشی انتقال دهید

نکته۲: بازی های شرکت گیم لافت در فولدر Gameloft و برای دیگر شرکت ها ، در فولدر Android ساخته می شود.

نکته۳: اگر پوشه obb در پوشه Android وجود نداشت، شما باید یک پوشه با همین نام ایجاد کنید.

 

امیدواریم این مطلب مورد پسند شما واقع شده باشد با مودمها همراه باشید0

Related posts

ترفندهایی برای یافتن موقعیت مکانی و مشخصات یک IP

زهرا ایمن

رفع مشکل no display در لپ تاپ

زهرا ایمن

آیا می دانید دلیل انفجار گوشی هنگام شارژ چیست؟

زهرا ایمن
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. فرض می کنیم که شما با این کار موافق هستید، اما اگر بخواهید، می توانید آن را لغو کنید. قبول میکنم بیشتر بخوانید

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x