Home / اخبار / هدفون تناسب اندام Jabra برای درمان بیماری ها

هدفون تناسب اندام Jabra برای درمان بیماری ها

 

ممکن است در آینده ای نزدیک بعد از مراجعه به مطب پزشک با یک جفت هدفون تناسب اندام Jabra مطب را ترک کنید.  بخشی از یک مشارکت جهانی این شرکت صوتی با TrainerMD، اولین پلت فرم نرم افزار سلامت که به پزشکان برای پایش تناسب اندام و تغذیه بیماران در زمان واقعی کمک خواهد کرد.

برنامه ی بهداشت ۳۶۰˚ در کمک به رفع نیازهای بیماران مبتلا به چاقی، سرطان و دیابت توسط پزشکان، مربیان و پرستاران بسیار تاثیر گذار خواهد بود. برای بیماران شرکت کننده یک جفت هدفون بی سیم ورزشی Jabra Sport Pulse تجویز می شود که آنها را در انجام ورزش به همراه مجموعه ای از اهداف تناسب اندام متناسب با رژیم شخصی یاری خواهد کرد.

 مانیتور یکپارچه ضربان قلب از طریق گوش خوانده می شود تا نبض ورزشی آنها همواره در طول برنامه ها بررسی شود  و همچنین سطح حداکثر Vo2 ، کالری و سرعت بیمار در طول تمرینات، محاسبه می شود. داده ها به تیم پزشکی از طریق نوتیفیکیشن های زمان واقعی ارسال می شوند تا وضعیت مدیریت سلامت بیماران دائما به روز رسانی شود.

این ارتباط دائم بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نه تنها به بیماران آموزش های لازم را خواهد داد بلکه قدرت کنترل سلامت را به آنها خواهد بخشید. پزشکان، مربیان و پرستاران با پشتیبانی از هدفون بی سیم ورزشی جبرا پالس به راحتی گوش کردن یک موسیقی یا پاسخ دادن به یک تماس در جریان اهداف سلامت افراد بیمار قرار خواهند گرفت.

 اوایل این هفته بود که جبرا نسل بعدی مربی تیم ورزشی و هدفون های ورزشی خود را به همراه بسته نرم افزاری جدید eartip معرفی کرد که دوام بیشتری دارد و دارای  ویژگی های ردیابی تناسب اندام فوق است.

با هدفون های ورزشی می توانید سابقه تمرین خود را نیز ذخیره کنید، به روز رسانی از راه دور و کنترل سرعت با استفاده از GPS بر روی گوشی، پخش کننده های صوتی که قابل اتصال به کتابخانه موسیقی هستند به شما انگیزه لازم را برای دنبال کردن اهداف سلامتی و تناسب اندام خواهند داد. 

About زهرا ایمن

زهرا در رشته‌ی فناوری اطلاعات دانش آموخته و علاقه زیادی به برنامه نویسی و گذری بر اخبار روز دنیای آی تی دارد. وی مقالات از این دست را زیاد دنبال میکند و با شما به اشتراک میگذارد .

Check Also

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب

قابلیت کار کردن با اپلیکیشن پیش از نصب در ویندوز 10 کار کردن با اپلیکیشن …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE